Návrhy, montáže a servis od špecialistov v oblasti klimatizačných jednotiek. Pre byty, domy, školy, obchodné priestory a kancelárie.

Pôsobíme v krajoch:

 • Nitriansky
 • Trnavský
 • Bratislavský
 • Trenčiansky
 • Banskobystrický
SGklima - Mapa pokrytia montážnych prác

Montáž klimatizácie

Skvelý nápad pre Vaše letné i zimné mesiace. Ak ešte nemáte vlastnú klimatizačnú jednotu, je najvyšší čas.

Montáž klimatizácie za dobrú cenu - SGKlima

Kvalitná montáž klimatizácie je rovnako dôležitá ako kvalita produktu

Ocitli ste sa niekedy v priestore, kde ste cítili nepríjemný chlad, akoby na Vás fúkalo vždy z nejakej strany, ktorú nebolo ľahké identifikovať? Alebo ste vystúpili z vlaku, prišli domov z kina alebo reštaurácie s prechladnutým chrbtom bez toho, aby ste si vôbec boli vedomý, že by na Vás vplývali účinky nesprávne nastavenej klimatizácie? Alebo tie najčastejšie príznaky, ako kašeľ, tečúci nos alebo akoby alergická dráždivá reakcia dýchacích ciest. Ľudia patria do rôznych skupín tých viac i menej senzitívnych na teplo/chlad, či ich kolísanie. To, že ste menej náchylný na teplotné rozdiely a Vaše telo nereaguje okamžite ešte neznamená, že sa to na ňom neprejaví neskôr.

Preto je veľmi dôležité si vybrať nielen kvalitný produkt, ale i kvalitného dodávateľa pre montáž klimatizácie. Všetko sa dá urobiť viacerými spôsobmi, ale pri niektorých momentoch v živote na tom záleží viac a ide nielen o náš komfort, ale i zdravie.

Malý sprievodca pre montáž klimatizácie

Pre malú a stručnú predstavu, čo všetko montáž klimatizácie obnáša, sme spísali pár hlavných bodov, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou každého nášho výkonu u klienta. Povedzme, že máme za sebou konzultáciu, bola vykonaná obhliadka a stanovená cena diela, ktorú sme si odsúhlasili a pred nami je deň samotnej montáže. Tá pozostáva približne z týchto činností:

 1. Určite je potrebné premiestniť nábytok a všetky predmety stojace v ceste miestam, kde má byť klimatizačná jednotka montovaná
 2. Vzhľadom na to, že si montéri so sebou prinesú všetky potrebné materiály, klimatizáciu a náradie, je vhodné rátať aj s priestorom pre túto potrebu
 3. Zameriavanie presnej polohy klimatizácie
 4. Spádovanie kondenzačného potrubia – faktor č. 1 pre správne umiestnenie klimatizácie
 5. Vŕtanie montážnych dier pre prepojenie vnútorných a vonkajších jednotiek
 6. Uchytenie vnútornej jednotky do steny
 7. Uchytenie vonkajšej jednotky
 8. Prepojenie vnútornej a vonkajšej jednotky
 9. Odvákuovanie celého okruhu pred vpustením chladiva
 10. Spustenie do prevádzky
 11. A už len finálne upratovanie

Celkový čas pre montáž klimatizácie jednej jednotky sú približne 3hod. Každá jedna fáza, ak je starostlivo pripravená a zrealizovaná, šetrí čas na oboch stranách. Je rozumné byť obozretný, ak Vám nejaká firma sľúbi montáž klimatizácie bez obhliadky a konzultácie na mieste. Mohli by ste zažiť nepríjemné prekvapenie nielen ohľadom ceny, ale i výsledku ich práce.

Preto sa spoľahnite na SGKlima. Za kvalitu ručíme, za svojím výkonom si stojíme. Každá práca sa dá odviesť poctivo, ak ju robí spoľahlivý odborník s kvalitným vybavením a skúsenosťami.

Naša ponuka

Kde nájdem informácie o tom, aká je cena montáže?

Cenu inštalácie klimatizačných jednotiek nie je možné štandardizovať do jednotného cenníka. Vzhľadom na priveľa premenných faktorov pri každej zákazke. Nakoľko pristupujeme ku každému klientovi individuálne, odporúčame aj Vám nechať si vypracovať bezplatnú cenovú ponuku na mieru.

Pre aké mestá je ponuka pre montáž klimatizácie od SGKlima dostupná?

Naša spoločnosť dodáva produkty a poskytuje komplexné služby, vrátane montáže, v celom Bratislavskom, Nitrianskom, Banskobystrickom, Trnavskom a Trenčianskom kraji:

Zaujímate sa o montáž klimetizácie?
Vyplňte náš formulár a my sa s Vami obratom spojíme.