Návrhy, montáže a servis od špecialistov v oblasti klimatizačných jednotiek. Pre byty, domy, školy, obchodné priestory a kancelárie.

Pôsobíme v krajoch:

  • Nitriansky
  • Trnavský
  • Bratislavský
  • Trenčiansky
  • Banskobystrický
SGklima - Mapa pokrytia montážnych prác

Klimatizácia Senec

Produkty najvyššej kategórie od overených výrobcov Samsung, Carrier a Gree. Tie najinteligentnejšie funkcie zo sveta klimatizácií pre domy, byty, či kancelárie. SGKlima je ten správny dodávateľ pre každého, kto si cení poctivú a kvalitnú realizáciu od prvého návrhu po montáž. Vždy spoľahlivé riešenia za výhodné ceny.

Klimatizácia Senec – prežite horúce dni v príjemnej atmosfére svojho domova

Kvalitné klimatizačné jednotky od overených výrobcov sú tým najlepším riešením pre každého. Ak si chcete byť istý výberom správneho riešenia a získať aj skutočne kvalitnú montáž pre Vaše priestory, kde sa môžete spoľahnúť na dlhé roky bezproblémového fungovania a užívania si komfortu vďaka Vašej novej klimatizačnej jednotke, potom je SGKlima tým správnym partnerom pre Vás. Odborná montáž realizovaná skúsenými odborníkmi, individuálny prístup a starostlivosť o kažho zákazníka sú našou prioritou. Pretože len precízne odvedená práca robí spokojných zákazníkov. Kontaktujte našu spoločnosť a využite možnosť bezplatnej konzultácie a nezáväznej cenovej ponuky. Presvedčíme aj Vás, že naša práca znamená skvelý výsledok.

Klimatizácia Senec - Špičkové produkty do domácností za výhodnú cenu - SGKlima

Klimatizácia Senec je to správne riešenia pre skutočný komfort

Klimatizácia Senec prináša už roky do domácností obyvateľov Senca mnohé výhody, vďaka klimatizačným systémom od tých najlepších overených výrobcov, akými sú Samsung, Carrier či Gree. Aj Vy budete mať doma príjemne ochladený vzduch počas letných dní a v zime dokážete nielen vykúriť, ale aj úsporne temperovať nehnuteľnosti počas Vašej neprítomnosti. Keďže dokáže správne nastavená klimatizačná jednotka zachytiť a eliminovať vysoké percente alergénov a zápachov zo vzduchu, je zdraviu veľmi prospešná a v noci sa postará nielen o pokojnejší spánok, ale môže pomôcť aj s chrápaním. Jej tichý chod zároveň neruší hlukom a energeticky výhodné režimy nezaťažia Váš mesačný rozpočet. Ak chcete mať naozaj rovnomerne vychladené centimetre každej miestnosti vďaka viacúrovňovému prúdeniu a vysokému výkonu dokonale nastavenej klimatizácie, spojte sa s našim špecialistom. My vieme, ako navrhnúť klimatizačný systém aj pre Vaše priestory. Naučíme Vás, ako pracovať s diaľkovým ovládaním alebo ako nastaviť optimálnu vlhkosť vďaka inteligentnej regulácii vlhkosti vzduchu. Prečo si nedopriať zdravší pocit a lepšiu energiu v interiéri aj počas dní, keď je vonku neznesiteľná horúčava. Dobrá klíma prináša komfort a príjemnú atmosféru do každého domova. A energeticky vie byť skutočne úsporná.

Klimatizácia Senec Vám prináša

Ako sa vypočíta cena celého projektu a ako rýchlo mi viete vypracovať cenovú ponuku na mieru?

Cena projektu sa vypočíta na základe množstva a typu produktov, zoznamu potrebných prác a materiálov pre inštaláciu. Zohľadňujeme všetky úkony, a preto je cenová ponuka od nás komplexná a neprekvapia Vás dodatočné náklady. Pre vypracovanie cenovej ponuky aj pre Váš byt či dom odporúčame kontaktovať nášho špecialistu alebo vyplniť kontaktný formulár a my sa s Vami obratom spojíme. Cenovú ponuku po absolvovaní konzultácie a obhliadky vypracujeme do 24hod.

Sú produkty a služby Vašej spoločnosti dostupné aj v ostatných obciach okresu Senec?

Klimatizácia Senec od spoločnosti SGKlima je dostupná vrátane projektovania, montáže, servisu, údržby a čistenia nielen pre mesto Senec, ale i pre celý Senecký okres.

  • Senec, Bernolákovo, Blatné, Boldog, Čataj, Dunajská Lužná, Hamuliakovo, Hrubá Borša, Hrubý Šúr, Hurbanova Ves, Chorvátsky Grob, Igram, Ivanka pri Dunaji, Kalinkovo, Kaplna, Kostolná pri Dunaji, Kráľová pri Senci, Malinovo, Miloslavov, Most pri Bratislave, Nová Dedinka, Nový Svet, Reca, Rovinka, Tomášov, Tureň, Veľký Biel, Vlky, Zálesie, Šamorín.

Zaujímate sa o klimatizáciu v Senci?
Vyplňte náš formulár a my sa s Vami obratom spojíme.