Návrhy, montáže a servis od špecialistov v oblasti klimatizačných jednotiek. Pre byty, domy, školy, obchodné priestory a kancelárie.

Pôsobíme v krajoch:

  • Nitriansky
  • Trnavský
  • Bratislavský
  • Trenčiansky
  • Banskobystrický
SGklima - Mapa pokrytia montážnych prác

Klimatizácia Samsung správna voľba pre každý priestor

Tie najlepšie produkty od spoľahlivého dodávateľa. Návrhy, montáže a servis od špecialistov v oblasti klimatizačných jednotiek. Pre byty, domy, školy, obchodné priestory a kancelárie.

Klimatizácia Samsung to najlepšie pre vašu domácnosť - SGKlima
Inovatívne klimatizačné systémy Samsung pre každú domácnosť.

Klimatizácia Samsung do bytu i do domu

Samsung produkty patria medzi elitu v oblasti klimatizačných jednotiek. Veľmi obľúbené a rokmi overené produkty, ktoré patria medzi tie najčastejšie žiadané v domácnostiach slovenského zákazníka. Okrem toho, že sú praktickou a spoľahlivou voľbou, patria svojimi parametrami v pomere kvalita/výkon medzi cenové trháky. Cena sa, samozrejme, odvíja od zvoleného produktového radu a želaných funkcií na strane klienta. Všeobecne však platí, že klimatizácia Samsung je ľudovou voľbou.

V aktuálnej ponuke a množstve výrobcov i dodávateľov sa môžete bezpečne rozhodnúť pre klimatizáciu Samsung a časom sa presvedčíte, že ste sa rozhodli správne. Modely ako napr. Samsung Wind Free Comfort patria k veľmi obľúbeným modelom nástenných klimatizácií s optimálnym výkonom a nízkou hlučnosťou, zároveň škálovateľné s ohľadom na rozmery miestností. Aj v tomto prípade rozhodne platí, že je vhodné si objednať produkt od skúsených profesionálov, ktorí Vám pomôžu s voľbou toho najvhodnejšieho variantu pre Vaše priestory.

Klimatizácia Samsung a funkčné výhody

Zvoľte si ten správny model pre Vaše bývanie za asistencie našich pracovníkov. Zavolajte nám alebo vyplňte náš kontaktný formulár a my sa obratom s Vami spojíme.

Niekoľko tipov a vysvetliviek k špecifickým funkciám klimatizačných jednotiek Samsung

HD filter v popise produktu znamená, že klimatizácia Samsung zachytáva prachové častice, nečistoty aj alergény zo vzduchu, akými sú napr. peľ, spóry plesní či kožné lupiny zvierat. Tento filter je možné čistiť vypratím vo vode.

Režim Dobrý spánok (Good Sleep) znamená, že Vaša klimatizácia prispôsobuje prostredie v spálni každej fáze spánkového cyklu a dokáže predĺžiť kvalitatívne hodnotný spánok.

Funkcia automatické nastavenie prúdenia vzduchu sa postará o to, aby každý kút miestnosti bol rovnomerne vychladený , a to vďaka dvojsmernému riadeniu prúdenia.

DuraFin+ je označenie výmenníka tepla, ktorý je vyrobený z odolných materiálov proti korózii, čo zaručuje nielen dlhú životnosť, ale i dlhodobo stabilný výkon klimatizácie.

SmartThings je názov aplikácie pre Váš smartphone, vďaka ktorej dokážete ovládať a na diaľku monitorovať Vašu klimatizáciu Samsung. Vďaka využívaniu AI technológie môžete dokonca povedať svoje preferencie pre nastavenia a aplikácia všetko nastaví podľa nich. Podmienkou je len mať založené konto Samsung a pripojenie na wi-fi.

Filter Easy Plus zabezpečuje efektívne fungovanie celého systému. Nachádza sa na vonkajšej strane, takže je možné ho po určitej dobe jednoducho očistiť od zachytených častíc a jeho antibakteriálna povrchová úprava bude naďalej plnohodnotne chrániť celkový výkon Vašej klimatizácie.

Chladiace médium R32 patrí medzi ekologické voľby. Toto médium nenarušuje ozónov vrstvu a má minimálny dopad i na globálne otepľovanie oproti iným chladiacim médiám.

Režim ECO nám je dobre známy z nášho bežného života. Aj v prípade produktov Samsung znamená efektívne využitie klimatizácie pri znížení spotreby energií.

Chladenie Wind-Free patrí rovnako k funkciám, ktoré šetria Vaše energie. Oproti systému rýchleho chladenia vychladí miestnosť na rovnakú požadovanú teplotu, no v čase potrebnom na to, aby znížil Vaše náklady na energie až o 77%.

Poskytované služby pre klimatizácie Samsung

V akých mestách je možné objednať si produkty klimatizácia Samsung vrátane montáže od Vás?

Naša ponuka produktov i služieb je dostupná pre celý Bratislavský, Nitriansky, Trnavský, Banskobystrický a Trenčiansky kraj:

  • Banská Bystrica, Bratislava, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Partizánske, Piešťany, Prievidza, Šaľa, Senec, Senica, Sereď, Topoľčany, Trenčín, Trnava, Žiar nad Hronom, Zlaté Moravce, Zvolen.
Ako sa stanovuje cena, ak mám záujem nielen o produkty, ale i o inštaláciu od SGKlima?

Cena je vždy stanovená podľa zvolených produktov, lokality a súpisu potrebných prác a materiálov pre celkovú realizáciu a spustenie klimatizačnej jednotky do prevádzky. Cenová ponuka od nás je komplexná a zohľadňuje všetky náklady. Odporúčame spojiť sa s našim predajcom a dohodnúť si bezplatnú konzultáciu alebo cenovú ponuku na mieru.

Môžem si pozrieť katalóg klimatizácií Samsung a vyberať podľa neho?

Zameriavame sa  na klimatizácie Samsung Wind-Free Comfort, Wind-Free Avant, Wind-Free Elite, AR35 a Cebu . Pre bližšiu technickú špecifikáciu neváhajte kontaktovať nášho pracovníka.

Zaujímate sa o klimatizácie Samsung?
Vyplňte náš formulár a my sa s Vami obratom spojíme.