Návrhy, montáže a servis od špecialistov v oblasti klimatizačných jednotiek. Pre byty, domy, školy, obchodné priestory a kancelárie.

Pôsobíme v krajoch:

 • Nitriansky
 • Trnavský
 • Bratislavský
 • Trenčiansky
 • Banskobystrický
SGklima - Mapa pokrytia montážnych prác

Servis klimatizácie

Záručný i pozáručný servis klimatizácií od SGKlima. Vyberte si pre servis a správne fungovanie Vašej klimatizačnej jednotky tých najlepších na trhu.

Servis klimatizácie za dobrú cenu - SGKlima

Odborný servis klimatizácie

Klimatizácia a jej výkon sú často ovplyvnené nesprávnou starostlivosťou a zanedbaním pravidelnej údržby. Ak sa nad tým zamyslíte, aký má význam vlastniť zariadenie, ktorého výkon nie je postačujúci alebo na ktorého benefity v oblasti zdravia a komfortu sa nedá spoľahnúť. Ak by Váš vysávač, televízor alebo notebook stratili výkon len o 20%, najskôr by ste priamo riešili servis alebo dokonca výmenu spotrebiča. Niektoré nedostatky je možné vidieť, iné nevnímame, kým nie sú doslova citeľné. Najlepším riešením pre klimatizačné jednotky vždy bola a bude pravidelná údržba a čistenie. V podstate je veľkou výhodou vedieť, aké konkrétne kroky môžete spraviť, aby ste predĺžili životnosť a plnohodnotný výkon Vašej klimatizácie. A za tento poctivý prístup sa Vám odmení dlhými rokmi správneho fungovanie a zachovania komfortu a sviežosti Vašich priestorov.

V prípade klimatizácie je niekoľko aspektov alebo citeľných či inak poznateľných zmien, ktoré evokujú, že s Vašou klimatizáciou niečo nie je v poriadku. Ak ste sa ocitli v situáciách, ktoré opisujeme v nasledujúcom odseku, odporúčame kontaktovať nášho odborníka a poradiť sa o ďalších krokoch, ktoré vedú k náprave daného stavu.

Servis klimatizácie je potrebný napr. pri nasledujúcich javoch

A akúkoľvek inú zmenu, ktorú postrehnete, môžete konzultovať s našim špecialistom. Niektoré prípady môžu byť veľmi jednoducho riešiteľné a iné je veľmi dobré nepodceňovať už v zárodku. Prevencia je stále najlepším riešením. Alebo aspoň skorý telefonát do nášho servisného centra.

Je veľa servisných činností, ktoré musia riešiť odborníci. Servis klimatizácie nie je triviálnou záležitosťou a nie každá spoločnosť sa špecializuje na všetky značky či produkty konkrétnych výrobcov. Spoločnosť SGKlima je odborníkom primárne na značku Samsung, Carrier a Gree, s ktorými máme dlhoročné skúsenosti. Vyznáme sa v modelových radách a diagnostiku zariadenia vieme riešiť podľa najlepšie zavedenej praxe, rýchlo a efektívne. Vieme operatívne určiť, či sa jedná naozaj o závadu na zariadení alebo o nesprávne nastavenie klimatizačnej jednotky pre danú domácnosť/priestor. Takže Vám s nami nehrozia žiadne nelogické opravy a zbytočné výmeny súčiastok, ak to Vaša klimatizácia skutočne nepotrebuje. Ručíme za to, že každý servisný úkon našich pracovníkov je vykonaný poctivo a zodpovedne

Servis klimatizácie od SGKlima zahŕňa okrem iného

 • Profi záručný a pozáručný servis klimatizácií Samsung
 • Profi záručný a pozáručný servis klimatizácií Carrier
 • Profi záručný a pozáručný servis klimatizácií Gree
 • Servis a výmena filtrov klimatizácie
 • Čistenie vonkajšej aj vnútornej jednotky
 • Čistenie a dezinfekcia výparníka
 • Servis kondenzátora jednotky a čistenie odtokov
 • Kontrola elektrických spojov a výkonu
 • Zmeranie správnosti tlaku v zariadení
 • Výmeny súčiastok za originálne diely

Naša ponuka produktov

Aká je cena služby servis klimatizácie?

Cena záleží od konkrétnej závady na Vašej klimatizácii. Často nie je možné vyhodnotiť celkový stav a určiť potrebný servisný výkon telefonicky. V každom prípade odporúčame zavolať nášmu pracovníkovi a nahlásiť mu konkrétnu situáciu s čo najlepším opisom, aby sme dokázali stanoviť ďalší postup.

Kde všade v rámci Slovenska je služba servis klimatizácie od SGKlima dostupná?

Servis klimatizačných jednotiek, rovnako ako všetky naše služby, sú dostupné v Bratislavskom, Nitrianskom, Banskobystrickom, Trnavskom a Trenčianskom kraji:

 • Banská Bystrica, Bratislava, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Partizánske, Piešťany, Prievidza, Šaľa, Senec, Senica, Sereď, Topoľčany, Trenčín, Trnava, Žiar nad Hronom, Zlaté Moravce, Zvolen.
Robíte servis aj klimatizáciám iných značiek ako Samsung, Carrier a Gree?

Áno, naše servisné stredisko má skúsenosti aj s inými značkami popredných svetových výrobcov. Odporúčame sa spojiť s našim operátorom a využiť možnosť bezplatnej konzultácie, aby sme zistili, či vieme zodpovedne pomôcť práve Vašej klimatizácii.

Zaujímate sa o servis klimatizácie?
Vyplňte náš formulár a my sa s Vami obratom spojíme.