Návrhy, montáže a servis od špecialistov v oblasti klimatizačných jednotiek. Pre byty, domy, školy, obchodné priestory a kancelárie.

Pôsobíme v krajoch:

  • Nitriansky
  • Trnavský
  • Bratislavský
  • Trenčiansky
  • Banskobystrický
SGklima - Mapa pokrytia montážnych prác

O spoločnosti SGKlima

Tie najlepšie produkty od spoľahlivého dodávateľa so špecializáciou na produkty značiek Samsung, Carrier a Gree.

Cenovo výhodné klimatizácie od SGKlima
Kvalitné klimatizácie od SGKlima
spokojnosť klientov
0 %

Pár slov o spoločnosti SGKlima

V SGKlima sa špecializujeme na poskytovanie špičkových služieb v oblasti klimatizačných systémov a riešení pre optimalizáciu klímy vo Vašich priestoroch.  Poskytujeme nielen komplexné projektové návrhy pre domy, byty, kancelárie, obchodné priestory a prevádzky, ale i realizáciu a pravidelnú údržbu, aby Vaša klimatizácia fungovala bezproblémovo a efektívne. Kladieme vysoký dôraz na individuálne potreby našich klientov, preto pracujeme vždy v spolupráci so zákazníkom a zohľadňujeme jeho predstavy i požiadavky.

Našimi hodnotami sú profesionalita, kvalita zabezpečená neustálym vzdelávaním a odbornosťou našich pracovníkov, korektné jednanie a férová cenová politika. Práve vďaka vysokým nárokom, ktoré kladieme na náš výkon a spokojnosť každého klienta, patríme medzi dodávateľov s výbornými hodnoteniami a referenciami na trhu. Sme hrdí na našu úroveň služieb a poskytovaných riešení, ktoré plnohodnotne a spoľahlivo plnia požiadavky našej klientely.

Záväzkom spoločnosti SGKlima aj do budúcnosti zostáva poskytovať tie najkvalitnejšie a najefektívnejšie riešenia projektov klimatizačných jednotiek na trhu. Pre malé i veľké projekty získajú naši zákazníci plnohodnotné služby, a to od prvého telefonátu a úvodnej konzultácie až po inštaláciu ich klimatizácie a pravidelný servisný výkon.

Ceníme si dôveru našich klientov a ich dôveru v tie najlepšie produkty a služby od SGKlima nesklameme. Váš životný či pracovný priestor sa stane komfortným miestnom pre celoročné fungovanie.

Naša ponuka

Prečo si vybrať ako dodávateľa práve SGKlima

Overený dodávateľ s tradíciou

Stovky spokojných klientov

Kvalitatívne top produkty

Férová cenová politika

Komunikácia a jednanie na úrovni

Cenová ponuka a konzultácia zdarma

Projekty, montáže i servisné výkony

Dobré meno a maximálna spoľahlivosť

Recenzie spokojných klientov

Ako sa hovorí, papier znesie všetko. Tak isto je aj webová stránka. Všetky recenzie na tejto webovej stránke sú reálne hodnotenia klientov z firemného profilu na Googli.

Vynikajúce
Na základe 5 recenzií
Jozef Oravíček
Jozef Oravíček
2024-05-09
Mal som záujem o klimatizáciu, dostal som na výber viacero značiek a modelov, na základe odporúčania som si vybral Samsung windfree, klimatizácia je počas prevádzky veľmi tichá a funguje tak ako má. Montáž prebehla bez problemov. Som spokojný..
Dušan Krajinčák ml.
Dušan Krajinčák ml.
2024-04-12
Maximalna spokojnosť , rychla komunikácia a poradenstvo . Odporúčam túto firmu
Juraj coupe
Juraj coupe
2024-04-12
Super prístup , kvalita aj cena . Maximálna spokojnost. Odporúčam
Lucia Barančíková
Lucia Barančíková
2024-04-09
Realizácia aj cely priebeh a komunikácia na úrovni. Skutočne korektne jednanie, kvalitna práca, maximálna spokojnosť. Odporúčam👌👍
Eva Hostanska
Eva Hostanska
2024-04-02
Môžem len odporučiť, profesionálny prístup, poradenstvo, zameranie, ochota, super komunikácia. Bez čakania.. montáž klimatizácie prebehla bez problémov. Majiteľ všetko vysvetlil a bol ochotný v akomkoľvek čase. Som veľmi spokojná 👌