Návrhy, montáže a servis od špecialistov v oblasti klimatizačných jednotiek. Pre byty, domy, školy, obchodné priestory a kancelárie.

Pôsobíme v krajoch:

  • Nitriansky
  • Trnavský
  • Bratislavský
  • Trenčiansky
  • Banskobystrický
SGklima - Mapa pokrytia montážnych prác

Klimatizácia Carrier tradičná značka amerického štandardu

Svetové produkty Carrier od spoľahlivého dodávateľa SGKlima. Riešime veľké i malé projekty, vrátane montáže a záručného i pozáručného servisu.

Klimatizácia Carrier je zárukou spoľahlivosti a za výhodnu cenu - SGKlima
Moderné klimatizačné riešenia od Carrier pre všetky typy domovov.

Klimatizácia Carrier je zárukou spoľahlivosti

Už názov značky hovorí sám za seba. Klimatizácia Carrier nesie meno vynálezcu prvej klimatizačnej jednotky, ktorý položil základy pre moderné klimatizácie na celom svete. Technológia a vývoj klimatizácií spoločnosťou Carrier Corporation píše skutočne dlhú históriu a patrí jej svetové prvenstvo medzi výrobcami klimatizácií s overenou kvalitou. Modelové rady pôsobia nielen elegantným dojmom, ale majú zároveň zakomponované inteligentné funkcie, ktoré presvedčili už státisíce zákazníkov. Medzi top produktami určite spomenieme Carrier Platinum Plus, ktorá patrí medzi tie najvyššie a najúspornejšie rady s energetickou triedou A+++. Ovládanie cez WiFi je samozrejmosťou. 

Pre klientov, ktorí si potrpia na kvalitný produkt s výborným výkonom, reprezentatívnym vzhľadom, nízkou hlučnosťou a s označením svetovej značky, odporúčame klimatizácie Carrier. V jednom produkte získate to najlepšie, čo svet klimatizácií aktuálne ponúka. Naša spoločnosť je overeným a spoľahlivým dodávateľom produktov značky Carrier. Spojte sa s našim špecialistom a dohodnite si bezplatnú konzultáciu a vypracovanie cenovej ponuky na mieru pre Váš byt či dom.

Klimatizácia Carrier ponúka okrem iného

V prípade záujmu o produkty Carrier nás neváhajte kontaktovať a poraďte sa s našim odborníkom.

Pár informácií o jedinečných funkciách klimatizačných jednotiek Carrier

Inteligentné oko Vás dostane. Doslovne. Vďaka tejto funkcii bude Vaša klimatizácia Carrier koncentrovať ochladený vzduch na miesta, na ktorých sa práve nachádzate, nech sa presuniete kamkoľvek v miestnosti. Alebo práve naopak…zameria sa na časti miestnosti, v ktorých sa nenachádzate a usmerní prúdenie mimo Vašu osobu. Presne podľa želania.

3D DC Invertor je tým čarovným slovíčkom pre maximálnu energetickú efektivitu klimatizačnej jednotky. Klimatizácia Carrier s integrovaným DC invertorovým motorom ventilátora, ktorý dosahujem vysoký výkon pri minimálnej spotrebe energií, je tou správnou voľbou, ktorá zbytočne nenavýši Vaše mesačné náklady na energie.

5-vrstvový filter skutočne poskytuje 5násobne viac benefitov. Pred-filter zachytí čiastočky i väčšie častice ako sú chlpy, vlasy a prach. Aniónový filter vypustí záporné ióny, ktoré revitalizujú vzduch a filter s vitamínom C (áno, čítate správne) má pozitívne účinky na kvalitu pokožky človeka. Katalytický filter a HEPA filter sa zase postarajú o to, aby ste mali v domácnosti skutočne sviežu atmosféru.

Tichý režim je priam stvorený pre ľudí s ľahkým spánkom a silno sa sústrediace typy, ktoré buď vyžadujú minimálny hluk počas pracovných a iných činností alebo používajú klimatizáciu v miestnostiach určených na relax. Resp. majú, jednoducho povedané, radi tiché prostredie. Klimatizácia Carrier Vám zaručí počas jej fungovania naozaj extrémne nízku hladinu hluku.

Režim Spánku Vám pohodlne a automaticky zvýši chladenie alebo zníži vykurovanie, sám sa prepne do pohotovostného režimu a následne sa automaticky vypne.

Samo-diagnostika a automatická ochrana zabezpečujú bezpečné fungovanie, kde v prípade akejkoľvek menšej či väčšej technickej nedostatočnosti sa jednotka vypne, aby nedošlo k rozsiahlejšiemu poškodeniu, a zároveň zariadenie hlási kód ochrany, vďaka čomu je ľahké vadu odhaliť a operatívne a rýchlo opraviť.

FollowMe je aj v doslovnom preklade sledovacia funkcia, ktorá vďaka snímaču teploty v diaľkovom ovládači dokáže upraviť teplotu v miestnosti pre Váš maximálny komfort.

ECO režim je inovatívnym riešením pre šetrenie energie vďaka prepnutiu systému do 8 hodinového sporiaceho režimu, ktorý upraví výkon otáčok a ventilátora kompresora tak, aby ste znížili spotrebu až o 60%.

Časovač patrí medzi praktických pomocníkov, kde si nastavíte svoju klimatizačnú jednotku tak, aby následne automaticky fungovala v určenom čase, podľa Vami zvoleného režimu a nastavenej teploty.

Služby poskytované pre klimatizácie Carrier

Je klimatizácia Carrier s inštaláciou dostupná len v konkrétnych mestách Slovenska?

Áno, naša ponuka produktov spojená s realizáciou montáží a servisných úkonov je dostupná pre okresy Bratislavského, Nitrianskeho, Trnavského, Banskobystrického a Trenčianskeho kraja:

  • Banská Bystrica, Bratislava, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Partizánske, Piešťany, Prievidza, Šaľa, Senec, Senica, Sereď, Topoľčany, Trenčín, Trnava, Žiar nad Hronom, Zlaté Moravce, Zvolen
Aká je cena, ak mám záujem nielen o produkty Carrier, ale aj o inštaláciu od spoločnosti SGKlima?

Cena sa stanoví na základe zvolených produktov, lokality a zoznamu potrebných prác a materiálov pre inštaláciu. Vždy zohľadňujeme všetky úkony, a preto je cenová ponuka od nás komplexná a neprekvapia Vás dodatočné náklady. Pre vypracovanie cenovej ponuky aj pre Váš byt či dom odporúčame kontaktovať nášho špecialistu alebo vyplniť kontaktný formulár a my sa s Vami obratom spojíme.

Aké modely klimatizácií Carrier sú dostupné vo Vašej ponuke?

Dodávame a inštalujeme produktové rady Carrier PLATINUM Plus, Extreme 2, Crystal a Sensation. 

Zaujímate sa o klimatizácie Carrier?
Vyplňte náš formulár a my sa s Vami obratom spojíme.