Návrhy, montáže a servis od špecialistov v oblasti klimatizačných jednotiek. Pre byty, domy, školy, obchodné priestory a kancelárie.

Pôsobíme v krajoch:

  • Nitriansky
  • Trnavský
  • Bratislavský
  • Trenčiansky
  • Banskobystrický
SGklima - Mapa pokrytia montážnych prác

Klimatizácia Bratislava od SGKlima

Výhradne kvalitné produkty od spoľahlivého dodávateľa SGKlima. V našej ponuke projekty, montáže aj servis klimatizačných jednotiek top značiek Samsung, Carrier a Gree.

Klimatizácia Bratislava – pre Váš domov aj kanceláriu

Pre celý Bratislavský kraj je ponuka našich produktov a služieb dostupná komplexne. Ak zvažujete kúpiť si novú klimatizačnú jednotku, obráťte sa na profesionálov, ktorí sa vyznajú nielen v produktoch značiek ako sú Samsung, Carrier, či Gree, ale patria zároveň medzi top hodnotených dodávateľov a realizátorov vo Vašom meste. Spoľahlivosť, korektné jednanie a férová cenová politika, to sú naše hodnoty. Preto v prípade záujmu o výhradne špičkové produkty a služby s poradenstvom či konzultáciou zdarma, kontaktujte špecialistov SGKlima. Klimatizácia Bratislava je spoľahlivou voľbou a rozumnou investíciou do kvality pre každého.

Klimatizácia Bratislava - Špičkové produkty do domácností za výhodnú cenu - SGKlima

Klimatizácia Bratislava – svoju klimatizačnú jednotku vyberajte s odborníkom

Vybrať si spoľahlivého dodávateľa je kľúčovým faktorom pre zabezpečenie pohodlného a efektívneho užívania si výhod Vášho klimatizačného systému. Klimatizácia Bratislava znamená produkty tých najlepších značiek od spoľahlivého a overeného dodávateľa SGKlima. Využívajte výhody, ktoré naša spoločnosť poskytuje. Vždy sa Vám oplatí zvoliť si dodávateľa, ktorý Vám nielen dodá produkt, ale zároveň zamestnáva odborníkov na jeho montáž, nastavenie, údržbu či servis. Vďaka získanej praxi predávame nielen tie nami najlepšie osvedčené modely klimatizačných jednotiek, no zároveň vieme v prípade potreby rýchlo poskytnúť poradenstvo či pomoc pri servisnej udalosti.

Klimatizácia Bratislava a výhody, ktoré si ceníme

Naša ponuka

Ako sa vypočíta cena, ak chcem mať klimatizačné jednotky v celom dome i na poschodí?

Cena sa stanovuje na základe úvodnej konzultácie, obhliadky a následne je vypracovaná cenová ponuka. Náš pracovník v rámci obhliadky prejde s Vami všetky priestory, ktoré si želáte mať klimatizované, a dokáže odporučiť najvýhodnejšie riešenie pre Vašu nehnuteľnosť.

Sú Vaše produkty a služby vrátane servisu dostupné aj v meste Bratislava?

Áno, Klimatizácia Bratislava od SGKlima vrátane komplexných služieb ako napr. montáž a čistenie, sú dostupné nielen v našom hlavnom meste, ale i v celom Bratislavskom kraji.

  • Bratislava, Malacky, Petržalka, Pezinok, Staré Mesto, Podunajské Biskupice, Ružinov, Vrakuňa, Nové Mesto, Rača, Vajnory, Devín, Devínska Nová Ves, Dúbravka, Karlova Ves, Lamač, Záhorská Bystrica, Jarovce, Rusovce, Čuňovo, Dlhé Diely, Lamač

Zaujímate sa o klimatizáciu v Bratislave?
Vyplňte náš formulár a my sa s Vami obratom spojíme.