Návrhy, montáže a servis od špecialistov v oblasti klimatizačných jednotiek. Pre byty, domy, školy, obchodné priestory a kancelárie.

Pôsobíme v krajoch:

  • Nitriansky
  • Trnavský
  • Bratislavský
  • Trenčiansky
  • Banskobystrický
SGklima - Mapa pokrytia montážnych prác

Klimatizácia Trenčín od spoločnosti SGKlima

Kvalitatívne bezkonkurenčné produkty od spoľahlivého dodávateľa pre slovenský trh. V prípade nových projektov, montáže, servisu či odborného čistenia klimatizácie – volajte SGKlima.

Klimatizácia Trenčín – pre Váš domov aj kanceláriu to najlepšie

Vítajte na stránke spoločnosti SGKlima, Vášho spoľahlivého dodávateľa klimatizačných jednotiek pre Trenčiansky kraj. Klimatizácia Trenčín už mnoho rokov pôsobí na trhu nielen ako dodávateľ jednotiek značky Samsung, Carrier či Gree, ale zároveň ako overený partner pre vypracovanie celého projektu klimatizácií objektov a budov, vrátane realizácie montáže a následných servisných činností. Stávame sa postupne lídrom v poskytovaní výhradne kvalitných a inteligentných produktových riešení a služieb pre našich klientov v Trenčíne a okolí. Naša práca nás baví, preto držíme krok s inováciami a pre našich klientov poskytujeme poradenstvo i bezplatnú užívateľskú konzultáciu k výrobkom.

Klimatizácia Trenčín - Špičkové produkty do domácností za výhodnú cenu - SGKlima

Klimatizácia Trenčín – tie najlepšie riešenia klímy pre Vašu zimu aj leto

Aj my sami dôverujeme výkonnosti a spoľahlivosti produktov, ktoré ponúkame. Vieme, že nami poskytované riešenia dokážu uspokojiť aj tie najnáročnejšie požiadavky našich klientov. A všetky tieto vedomosti sme získali vďaka praxi a kontaktu s klientami, ktorých spätná väzba je pre nás skutočne dôležitá. Klimatizačnú jednotku si nevyberáte na krátku chvíľu. Pri správnej starostlivosti s Vami vydrží a bude Vám plnohodnotne slúžiť niekoľko dekád. Naši odborní pracovníci Vám vysvetlia všetky potrebné informácie a naučia Vás, ako udržať aj Vašu klimatizáciu v top stave. Zvažujete aj Vy svoju prvú alebo ďalšiu klimatizáciu do domu, bytu či kancelárie? Klimatizácia Trenčín od SGKlima Vám je k dispozícii.

Klimatizácia Trenčín a pár výhod, ktoré s ňou získate

Naša ponuka

Ako sa vypočíta cena, ak chcem mať klimatizačné jednotky v celom dome i na poschodí?

Cena sa stanovuje na základe úvodnej konzultácie, obhliadky a následne je vypracovaná cenová ponuka. Náš pracovník v rámci obhliadky prejde s Vami všetky priestory, ktoré si želáte mať klimatizované, a dokáže odporučiť najvýhodnejšie riešenie pre Vašu nehnuteľnosť, vrátane vypracovania cenovej ponuky.

Sú produkty a služby Vašej spoločnosti dostupné aj pre mesto Trenčín?

Klimatizácia Trenčín od spoločnosti SGKlima, a to vrátane celej ponuky služieb montáže, čistenia a servisu, je dostupná pre mesto Trenčín, rovnako ako pre celý Trenčiansky kraj.

  • Trenčín, Nemšová, Trenčianske Teplice, Adamovské Kochanovce, Bobot, Dolná Poruba, Dolná Súča, Drietoma, Dubodiel, Horná Súča, Horné Srnie, Horňany, Hrabovka, Chocholná-Velčice, Ivanovce, Kostolná-Záriečie, Krivosúd-Bodovka, Melčice-Lieskové, Mníchova Lehota, Motešice, Neporadza, Omšenie, Opatovce, Petrova Lehota, Selec, Skalka nad Váhom, Soblahov, Svinná, Štvrtok, Trenčianska Teplá, Trenčianska Turná, Trenčianske Jastrabie, Trenčianske Mitice, Trenčianske Stankovce, Veľká Hradná, Veľké Bierovce, Zamarovce.

Zaujímate sa o klimatizáciu v Trenčíne?
Vyplňte náš formulár a my sa s Vami obratom spojíme.