Návrhy, montáže a servis od špecialistov v oblasti klimatizačných jednotiek. Pre byty, domy, školy, obchodné priestory a kancelárie.

Pôsobíme v krajoch:

  • Nitriansky
  • Trnavský
  • Bratislavský
  • Trenčiansky
  • Banskobystrický
SGklima - Mapa pokrytia montážnych prác

Klimatizácia Zlaté Moravce

Skutočne inteligentné a energeticky úsporné realizácie klimatizačných jednotiek pre domy, byty, kancelárie a obchodné priestory. SGKlima je dodávateľ výhradne prvotriednych a komplexných riešení od úvodného návrhu až po montáž. Klimatizácie od nás znamenajú overenú kvalitu produktov od svetových výrobcov Samsung, Carrier a Gree.

Klimatizácia Zlaté Moravce – sviežosť a komfort na každý deň v roku

Klimatizácia Zlaté Moravce bude aj pre Vás synonymom pre inováciu a nekompromisnú kvalitu klimatizačných systémov. Špecializujeme sa nielen na dodávku prémiových značiek výrobcov, akými sú Samsung, Carrier a Gree, zároveň naši odborní pracovníci realizujú montáže a poskytujú podporu pri užívateľských otázkach či servisných udalostiach. Každý produkt od SGKlima spĺňa náročné kritériá našich zákazníkov a každé riešenie je navrhnuté na mieru presne podľa potrieb a priestorových kapacít klienta. Našim záväzkom je prispôsobiť každý projekt Vašim potrebám a požiadavkám a poskytnúť Vám výhradne tu najlepšiu kvalitu. Pretože klimatizačná jednotka je skvelým sluhom v každej domácnosti, pokiaľ je nastavená správne.

Klimatizácia Zlaté Moravce - Špičkové produkty do domácností za výhodnú cenu - SGKlima

Klimatizácia Zlaté Moravce od spoločnosti SGKlima prináša veľa výhod

Dôvodov, pre ktoré sa zákazníci rozhodnú pre svoju novú klimatizačnú jednotku, je skutočne veľa. Medzi tie najčastejšie a známe, ktoré väčšina z nás pozná, patrí príjemne ochladený vzduch počas najhorúcejších letných dní, či rýchly ohrev priestorov počas chladnejšieho obdobia. Pre alergikov a ľudí náchylných na choroby dýchacích ciest je pridanou hodnotou filtrácia vzduchu, ktorá eliminuje vysoké percente alergénov, prachu a zápachov a predchádza tvorbe plesní. Niektoré klimatizácie dokážu zachytiť viac ako 90% všetkých nečistôt a pomôcť predchádzať nepríjemným reakciám v prechodných ročných obdobiach. 

Aj pre ľudí náchylných na teplotné výkyvy medzi vonkajším a vnútorným prostredím domova poskytujú výrobcovia funkciu diaľkového ovládania, vďaka ktorej si viete nastaviť želanú teplotu a vlhkosť priestorov ešte pred Vašim príchodom domov. Doprajte si zdravý vzduch a príjemnú atmosféru, ktorá Vám dobíja energiu a pôsobí blahodarne na Vaše zdravie. Správne zvolené riešenie a nastavenie klimatizácie je hodnotným pomocníkom do práce či domácnosti. Novodobé jednotky sú dodávané s úsporným módom, ktorý napr. aj v prípade potreby temperovania nehnuteľnosti nezaťaží neúnosne Váš mesačný rozpočet.

Klimatizácia Zlaté Moravce ponúka

Ako sa vypočíta cena celého projektu a ako rýchlo mi viete vypracovať cenovú ponuku na mieru?

Cena projektu sa vypočíta na základe množstva a typu produktov, zoznamu potrebných prác a materiálov pre inštaláciu. Zohľadňujeme všetky úkony, a preto je cenová ponuka od nás komplexná a neprekvapia Vás dodatočné náklady. Pre vypracovanie cenovej ponuky aj pre Váš byt či dom odporúčame kontaktovať nášho špecialistu alebo vyplniť kontaktný formulár a my sa s Vami obratom spojíme. Cenovú ponuku po absolvovaní konzultácie a obhliadky vypracujeme do 24hod.

Sú produkty a služby spoločnosti SGKlima dostupné aj v okolitých obciach okresu Zlaté Moravce?

Klimatizácia Zlaté Moravce, a jej služby projektovania, montáže, servisu, údržby a čistenia klimatizačných jednotiek, sú dostupné aj v celom Zlatomoravskom okrese.

  • Zlaté Moravce, Beladice, Čaradice, Červený Hrádok, Čierne Kľačany, Choča, Hosťovce, Hostie, Jedľové Kostoľany, Kostoľany pod Tribečom, Ladice, Lovce, Machulince, Malé Vozokany, Mankovce, Martin nad Žitavou, Nemčiňany, Neverice, Nevidzany, Obyce, Skýcov, Sľažany, Slepčany, Tekovské Nemce, Tesárske Mlyňany, Topoľčianky, Velčice, Veľké Vozokany, Vieska nad Žitavou, Volkovce, Zlatno, Žikava, Žitavany.

Zaujímate sa o klimatizáciu v Zlatých Moravciach?
Vyplňte náš formulár a my sa s Vami obratom spojíme.