Návrhy, montáže a servis od špecialistov v oblasti klimatizačných jednotiek. Pre byty, domy, školy, obchodné priestory a kancelárie.

Pôsobíme v krajoch:

  • Nitriansky
  • Trnavský
  • Bratislavský
  • Trenčiansky
  • Banskobystrický
SGklima - Mapa pokrytia montážnych prác

Klimatizácie Šaľa pre každý priestor

Tie najlepšie produkty od spoľahlivého dodávateľa klimatizačných jednotiek Samsung, Carrier a Gree. Realizácia projektov, montáže a servis klimatizačných jednotiek od SGKlima. Váš partner pre každý prípad.

Klimatizácie Šaľa – skutočný komfort žitia pre každého

Klimatizácie Šaľa prinášajú riešenia projektov a systémov klimatizačných jednotiek pre domy, byty, kancelárie i obchodné a súkromné priestory, ako sú chaty, prevádzky, chladiace jednotky a garáže. S nami máte istotu kvalitatívne hodnotných produktov za férové ceny a v perfektom prevedení montáže. Naši špecialisti Vás poctivo vyškolia, ako ovládať Vašu klimatizáciu a ako ju využívať čo najviac efektívne a energeticky úsporne zároveň. Zabudnite na starosti s vysokými teplotami v lete alebo s podchladenými priestormi v zime, ktoré sa snažíte hodiny vykúriť a stojí Vás to nielen Váš čas a komfort, ale i nemalé finančné prostriedky. Klimatizácie Šaľa prinesú do Vašich priestorov praktickosť, spoľahlivosť a výkon.

Klimatizácie Šaľa - Špičkové produkty do domácností za výhodnú cenu - SGKlima

Klimatizácie Šaľa – vlastná klimatizačná jednotka sa oplatí

Je to pravda, vlastná klimatizačná jednotka sa oplatí v zime i v lete. A to nielen z energeitckého hľadiska, či z hľadiska komfortu. Vďaka produktom z radov Samsung, Carrier a Gree, zvýšite okrem svojho pohodlia i kvalitu ovzdušia a vďaka tomu pozitívne vplývate na svoj organizmus.  Áno, vďaka klimatizačnej jednotke žijete zdravšie. Nami dodávané produkty sú zodpovedne zvolené, vyznáme sa v ich funkciách a pridanej hodnote, preto Vám vieme presne odporučiť, ktorá klimatizačná jednotka prináša so sebou to, čo Vy od nej očakávate. Pomôžeme Vám vytvoriť to ideálne prostredie vo Vašom dome, byte alebo kancelárii. Klimatizácia Šaľa prináša do slovenských domácností produkty s tými najlepšími parametrami. V našej ponuke nájdete aj montáže a špičkový záručný či pozáručný servis. SGKlima – spoločnosť, ktorej na dobrom mene a tradícii záleží.

Klimatizácie Šaľa prinášajú

Naša ponuka

Aká je celková cena, ak chcem mať klimatizácie vo všetkých obytných miestnostiach môjho domu?

Cena záleží na celkovej obytnej plochy a finálnom projekte, pre ktorý sa ako klient rozhodnete. Zavolajte nášmu pracovníkovi a dohodnite si bezplatnú konzultáciu i vypracovanie cenovej ponuky zdarma.

V akých mestách je možné objednať si komplexné riešenia od Vás?

Produkty a služby v ponuke klimatizácie Šaľa sú dostupné nielen obyvateľovom mesta Šaľa, ale i jeho širokého okolia. Zavolajte nášmu pracovníkovi a informujte sa o dostupnosti služieb konkrétne pre Vašu adresu.

  • Šaľa, Diakovce, Dlhá nad Váhom, Hájske, Horná Kráľová, Kráľová nad Váhom, Močenok, Neded, Selice, Tešedíkovo, Trnovec nad Váhom, Vlčany, Žihárec.

Zaujímate sa o klimatizácie v Šali?
Vyplňte náš formulár a my sa s Vami obratom spojíme.