Návrhy, montáže a servis od špecialistov v oblasti klimatizačných jednotiek. Pre byty, domy, školy, obchodné priestory a kancelárie.

Pôsobíme v krajoch:

  • Nitriansky
  • Trnavský
  • Bratislavský
  • Trenčiansky
  • Banskobystrický
SGklima - Mapa pokrytia montážnych prác

Klimatizácia Zvolen

Len kvalitné produkty tej najvyššej triedy od výrobcov Samsung, Carrier či Gree. Dodávame inteligentné a úsporné klimatizačné jednotky pre domy, byty, či kancelárie. SGKlima – poctivá práca od návrhu po montáž. Klimatizácie spoľahlivo a za výhodné ceny.

Klimatizácia Zvolen – dýchajte zhlboka aj počas horúcich letných dní

Klimatizácia Zvolen prináša príjemnú atmosféru do Vášho domova. Ak sa rozhodujete zaobstarať si na leto Vašu prvú klimatizáciu, tak vedzte, že ju využijete veľmi efektívne aj v zime. Staneme sa aj pre Vás spoľahlivým partnerom pre kvalitné klimatizačné riešenia do každého priestoru. Našou špecializáciou je nielen dodanie kvalitných výrobkov značky Samsung, Carrier a Gree, ale i profesionálna montáž klimatizácií, údržba a čistenie, rovnako ako odborný záručný a pozáručný servis. Dohodnite si bezplatnú konzultáciu a staňte sa spokojným klientom našej spoločnosti.

Klimatizácia Zvolen - Špičkové produkty do domácností za výhodnú cenu - SGKlima

Klimatizácie Zvolen – to najlepšie zo sveta klimatizácií

Mať doma oázu sviežosti a čistého vzduchu, aj keď sa vonku v lete nedá dýchať, to ocení každý. Pretransformujte Vaše bývanie či kanceláriu na priestor, kde každý jeden kút miestnosti bude počas horúcich dní príjemne ochladený. Klimatizácia zároveň dokáže zachytiť a eliminovať zo vzduchu vysoké percente alergénov a zápachov, čo je zdraviu prospešná funkcia a budete sa cítiť jednoducho skvele. A napriek všetkým týmto funkciám, sú klimatizačné jednotky energeticky skutočne úsporné pre malé i veľké byty, domy či obchodné priestory. Môžete sa tešiť na rovnomerne vychladené centimetre celej miestnosti vďaka viacerým úrovniam prúdenia vzduchu. Získate praktické diaľkové ovládanie, cez ktoré nastavíte teplotu priestorov ešte pred Vašim príchodom domov. Takže Vás bude čakať príjemná klíma. Klimatizácia Zvolen od SGKlima ponúka inteligentné riešenia, ktoré sa pre Vás stanú neoceniteľným pomocníkom, ktorý nemusí zaťažiť peňaženku, ale podstatne zvýši komfort Vášho bývania.

Klimatizácia Zvolen - Ponuka

Ako sa vypočíta cena celého projektu a ako rýchlo mi viete vypracovať cenovú ponuku na mieru?

Cena projektu sa vypočíta na základe množstva a typu produktov, zoznamu potrebných prác a materiálov pre inštaláciu. Zohľadňujeme všetky úkony, a preto je cenová ponuka od nás komplexná a neprekvapia Vás dodatočné náklady. Pre vypracovanie cenovej ponuky aj pre Váš byt či dom odporúčame kontaktovať nášho špecialistu alebo vyplniť kontaktný formulár a my sa s Vami obratom spojíme. Cenovú ponuku po absolvovaní konzultácie a obhliadky vypracujeme do 24hod.

Sú produkty a služby Vašej spoločnosti dostupné aj v celom okrese Zvolen?

Klimatizácia Zvolen od spoločnosti SGKlima je dostupná vrátane projektovania, montáže, servisu, údržby a čistenia nielen pre mesto Zvolen, ale i pre celý Zvolenský okres.

  • Zvolen, Sliač, Babiná, Bacúrov, Breziny, Budča, Bzovská Lehôtka, Dobrá Niva, Dubové, Hronská Breznica, Kováčová, Lešť (vojenský obvod), Lieskovec, Lukavica, Michalková, Očová, Ostrá Lúka, Pliešovce, Podzámčok, Sása, Sielnica, Tŕnie, Turová, Veľká Lúka, Zvolenská Slatina, Železná Breznica.

Zaujímate sa o klimatizáciu vo Zvolene?
Vyplňte náš formulár a my sa s Vami obratom spojíme.