Návrhy, montáže a servis od špecialistov v oblasti klimatizačných jednotiek. Pre byty, domy, školy, obchodné priestory a kancelárie.

Pôsobíme v krajoch:

  • Nitriansky
  • Trnavský
  • Bratislavský
  • Trenčiansky
  • Banskobystrický
SGklima - Mapa pokrytia montážnych prác

Klimatizácia Galanta

Inteligentné a úsporné realizácie klimatizačných jednotiek pre domy, byty, či kancelárie. SGKlima dodáva výhradne prvotriedne a komplexné riešenia od prvého návrhu až po montáž. Klimatizácie od nás znamenajú overenú kvalitu produktov tej najvyššej kategórie od svetových výrobcov Samsung, Carrier a Gree.

Klimatizácia Galanta pre sviežosť Vášho životného priestoru

Naša spoločnosť poskytuje špičkové klimatizačné riešenia pre obyvateľov okresu Galanta. Prinášame vždy aktuálne inovácie a pokrokové systémy, ktoré sú overené klientami na celom svete. Kvalita a poctivá práca sú hodnotami, ktorými sme si získali širokú klientelu a pozitívne hodnotenia našich zákazníkov. Naším cieľom je definovať tie najlepšie postupy a štandardy pre inštaláciu klimatizačných jednotiek do domov, bytov, kancelárií či obchodných priestorov. Tie najlepšie produkty značiek Samsung, Carrier a Gree Vám zaručia maximálnu spokojnosť na dlhé obdobie. Zvoľte si ako dodávateľa SGKlima. Za naše výsledky ručíme svojím dobrým menom.

Klimatizácia Galanta - Špičkové produkty do domácností za výhodnú cenu - SGKlima

Klimatizácia Galanta – inovatívne funkcie zabezpečujúce komfort bývania

Klimatizácia Galanta prináša do domácností to najlepšie zo sveta klimatizačných jednotiek. Počas leta si doma budete užívať príjemne vychladené miestnosti s čerstvým vzduchom, ktorý bude naviac zbavený nečistôt, zápachu, alergénov a plesní, a to vďaka kvalitnému filtračnému systému každej jednotky. Klimatizácia vie byť zároveň úsporným riešením aj v zime, kde nielen vykúri priestor na príjemnú teplotu, ale dokáže aj energeticky výhodne temperovať nehnuteľnosť počas Vašej neprítomnosti. Mnohí klienti oceňujú funkciu regulácie vlhkosti vzduchu, ktorá pozitívne vplýva nielen na organizmus, ale i na zariadenie interiéru domácnosti. Doprajte si to optimálne riešenie pre Vás osobne. Zdravší pocit bývania a komfortné fungovanie počas najhorúcejších dní v roku nie sú výsadou len pre pár vyvolených. Dohodnite si bezplatnú konzultáciu a obhliadku s našim špecialistom a zistite sami, ako rýchlo a výhodne môžete získať Vašu klimatizačnú jednotku prémiovej značky.

Klimatizácia Galanta – naše portfólio služieb

Ako sa vypočíta cena celého projektu a ako rýchlo mi viete vypracovať cenovú ponuku na mieru?

Cena projektu sa vypočíta na základe množstva a typu produktov, zoznamu potrebných prác a materiálov pre inštaláciu. Zohľadňujeme všetky úkony, a preto je cenová ponuka od nás komplexná a neprekvapia Vás dodatočné náklady. Pre vypracovanie cenovej ponuky aj pre Váš byt či dom odporúčame kontaktovať nášho špecialistu alebo vyplniť kontaktný formulár a my sa s Vami obratom spojíme. Cenovú ponuku po absolvovaní konzultácie a obhliadky vypracujeme do 24hod.

Sú produkty a služby Vašej spoločnosti dostupné aj v ostatných obciach okresu Galanta?

Áno, klimatizácie Galanta sú dostupné, čo sa týka projektovania, montáže, servisu aj čistenia, nielen pre mesto Galanta, ale aj pre celý Galantský okres.

  • Galanta, Sládkovičovo, Abrahám, Čierna Voda, Čierny Brod, Dolná Streda, Dolné Saliby, Dolný Chotár, Gáň, Horné Saliby, Hoste, Jánovce, Jelka, Kajal, Košúty, Kráľov Brod, Malá Mača, Matúškovo, Mostová, Pata, Pusté Sady, Pusté Úľany, Šalgočka, Šintava, Šoporňa, Tomášikovo, Topoľnica, Trstice, Váhovce, Veľká Mača, Veľké Úľany, Veľký Grob, Vinohrady nad Váhom, Vozokany, Zemianske Sady.

Zaujímate sa o klimatizáciu v Galante?
Vyplňte náš formulár a my sa s Vami obratom spojíme.