Návrhy, montáže a servis od špecialistov v oblasti klimatizačných jednotiek. Pre byty, domy, školy, obchodné priestory a kancelárie.

Pôsobíme v krajoch:

  • Nitriansky
  • Trnavský
  • Bratislavský
  • Trenčiansky
  • Banskobystrický
SGklima - Mapa pokrytia montážnych prác

Klimatizácie Prievidza

Najlepšie produkty do domácností za rozumnú cenu od overeného dodávateľa s výbornými referenciami. Realizujeme projekty, montáže a servis klimatizačných jednotiek prémiových značiek. SGKlima, to sú riešenia pre Vás osobne.

Klimatizácie Prievidza dodáva SGKlima – spoľahlivosť a kvalita za výborné ceny

Hľadáte spoľahlivú firmu, ktorá Vám dodá kvalitný tovar, montáž prevedie na vysokej úrovni a môžete sa na ňu spoľahnúť aj do budúcnosti? Potom je SGKlima tou správnou voľbou. Ak chcete to najlepšie riešenie za najvýhodnejšiu cenu, klimatizácie Prievidza sú Vám k dispozícii. Spoľahnite sa na našu dlhoročnú prax a odborné skúsenosti s produktami Samsung, Carrier a Gree, rovnako ako na referencie hovoriace o spokojnosti našich klientov. Dodať značkovú klimatizačnú jednotku dokáže každý dodávateľ, ale odviesť kvalitnú prácu a komunikovať korektne a na úrovni, to majú v ponuke len tí najlepší.

Klimatizácie Prievidza - Špičkové produkty do domácností za výhodnú cenu - SGKlima

Klimatizácie Prievidza – Vaša vlastná klimatizačná jednotka od profesionálov

Naši experti Vám pomôžu vybrať vždy to najvhodnejšie riešenie pre Váš dom, byt, či kanceláriu. Klimatizácie Prievidza Vám dodajú kvalitný produkt, odborne Vám ho namontujú, ukážu Vám, ako sa o Vašu klimatizačnú jednotku starať a v prípade potreby, budeme k dispozícii i pre možné servisné udalosti. Pre dosiahnutie optimálnej klímy vo Vašich priestoroch využite možnosť bezplatnej konzultácie a poradenstva od našich pracovníkov. Dôverujte našim schopnostiam. Výsledok sa dostaví zaručene a aj Vy sa zaradíte medzi našich spokojných klientov. Spätná odozva našich klientov, hodnotenia aj pripomienky sú pre nás cenným zdrojom informácií a motiváciou na neustále zlepšovanie našich služieb.

Výhody klimatizácie Prievidza pre Vaše priestory

Naša ponuka

Ako sa vypočíta cena celého projektu a ako rýchlo mi viete vypracovať cenovú ponuku na mieru?

Cena projektu sa vypočíta na základe množstva a typu produktov, zoznamu potrebných prác a materiálov pre inštaláciu. Zohľadňujeme všetky úkony, a preto je cenová ponuka od nás komplexná a neprekvapia Vás dodatočné náklady. Pre vypracovanie cenovej ponuky aj pre Váš byt či dom odporúčame kontaktovať nášho špecialistu alebo vyplniť kontaktný formulár a my sa s Vami obratom spojíme. Cenovú ponuku po absolvovaní konzultácie a obhliadky vypracujeme do 24hod.

V akých častiach okresu mimo mesta Prievidza je možné si objednať komplexné riešenia klimatizácií od Vás?

Klimatizácie Prievidza zaručujú dostupnosť našich produktov a služieb nielen pre mesto Prievidza, ale aj pre celý jeho okres.

  • Prievidza, Bojnice, Handlová, Nováky, Bystričany, Čavoj, Čereňany, Chrenovec-Brusno, Chvojnica, Cigeľ, Diviacka Nová Ves, Diviaky nad Nitricou, Dlžín, Dolné Vestenice, Horná Ves, Horné Vestenice, Jalovec, Kamenec pod Vtáčnikom, Kanianka, Kľačno, Kocurany, Koš, Kostolná Ves, Lazany, Lehota pod Vtáčnikom, Liešťany, Lipník, Malá Čausa, Malinová, Nedožery-Brezany, Nevidzany, Nitrianske Pravno, Nitrianske Rudno, Nitrianske Sučany, Nitrica, Opatovce nad Nitrou, Oslany, Podhradie, Poluvsie, Poruba, Pravenec, Radobica, Ráztočno, Rudnianska Lehota, Sebedražie, Seč, Šútovce, Temeš, Tužina, Valaská Belá, Veľká Čausa, Zemianske Kostoľany.

Zaujímate sa o klimatizácie v Prievidzi?
Vyplňte náš formulár a my sa s Vami obratom spojíme.