Návrhy, montáže a servis od špecialistov v oblasti klimatizačných jednotiek. Pre byty, domy, školy, obchodné priestory a kancelárie.

Pôsobíme v krajoch:

  • Nitriansky
  • Trnavský
  • Bratislavský
  • Trenčiansky
  • Banskobystrický
SGklima - Mapa pokrytia montážnych prác

Klimatizácie Piešťany od SGKlima

Tie najlepšie produkty od spoľahlivého dodávateľa klimatizačných jednotiek Samsung, Carrier a Gree. Realizácia projektov, montáže a servis klimatizačných jednotiek od SGKlima. Váš partner pre každý klíma-prípad.

Klimatizácie Piešťany – najlepšie produkty pre každého

Objavte a zažite skutočný komfort počas horúcich letných dní, a dokonca i počas chladných večerov, s klimatizáciou od SGKlima. Ak hľadáte spoľahlivého partnera, ktorý splní Vaše predstavy o kvalitných produktoch za férové ceny, ste na správnej adrese. Klimatizácie Piešťany sú tu, aby Vám poskytli tú najvyššiu kvalitu, profesionálny a korektný prístup, odborný servis a dosiahli Vašu maximálnu spokojnosť. Starostlivo zvolené produkty pre slovenské domácnosti a dlhoročná prax a skúsenosti s klimatizačnými jednotkami z nás robia tú správnu voľbu aj pre Vás osobne. Klimatizácie Piešťany dodajú to, čo sľúbia a do Vašich priestorov prinášajú skutočne to najlepšie dostupné na trhu v najvýhodnejšom pomere kvality a ceny.

Klimatizácia Piešťany - Špičkové produkty do domácností za výhodnú cenu - SGKlima

Klimatizácie Piešťany – vlastná klimatizačná jednotka sa oplatí

Vysoká účinnosť, spoľahlivosť a optimálne riešenie – to sú výhody, ktoré získate s riešením od nás. Klientom poskytujeme nielen produkty tej najvyššej kvality, ale zároveň našu expertízu a dlhoročné skúsenosti so značkami, na ktoré sa špecializujeme. Vďaka tomu sme aj v oblasti servisu veľmi efektívnym a výhodným partnerom pre našich klientov. Po dodaní a montáži Vašej klimatizácie zabezpečujeme naďalej, aby Vaša klimatizácia pracovala bezchybne pre Váš maximálny komfort.

Ak sa Vy cítite vďaka správne nastavenej klimatizačnej jednotke dobre vo Vašom domácom či pracovnom prostredí, svoj cieľ sme splnili. Klimatizácie Piešťany a okolie sa postarajú o každý Váš dopyt a požiadavku. Využite možnosť bezplatnej konzultácie, a ak sa práve teraz rozhodujete, či si kúpiť svoju novú klimatizáciu, zavolajte nám a nechajte si vypracovať nezáväznú cenovú ponuku. Rozhodnite sa správne, rozhodujte sa na základe referencií a Vášho vlastného pocitu pri jednaní s našim špecialistom.

Klimatizácie Piešťany prinášajú

Naša ponuka

Aká je celková cena, ak chcem mať klimatizácie vo všetkých obytných miestnostiach môjho domu?

Cena záleží od celkovej obytnej plochy a finálnom projekte, pre ktorý sa ako klient rozhodnete. Zavolajte nášmu pracovníkovi a dohodnite si bezplatnú konzultáciu i vypracovanie cenovej ponuky zdarma.

V akých mestách je možné objednať si komplexné riešenia od Vás?

Pre klimatizácia v Piešťanoch sú naše produkty a služby dostupné nielen obyvateľovom mesta Piešťany, ale i jeho širokého okolia. Zavolajte nášmu pracovníkovi a informujte sa o dostupnosti služieb na Vašej adrese.

  • Piešťany, Vrbové, Banka, Bašovce, Borovce, Dolný Lopašov, Drahovce, Dubovany, Ducové, Hubina, Chtelnica, Kočín-Lančár, Krakovany, Moravany nad Váhom, Nižná, Ostrov, Pečeňady, Prašník, Rakovice, Ratnovce, Sokolovce, Šípkové, Šterusy, Trebatice, Veľké Kostoľany, Veľké Orvište, Veselé.

Zaujímate sa o klimatizácie v Senici?
Vyplňte náš formulár a my sa s Vami obratom spojíme.