Návrhy, montáže a servis od špecialistov v oblasti klimatizačných jednotiek. Pre byty, domy, školy, obchodné priestory a kancelárie.

Pôsobíme v krajoch:

  • Nitriansky
  • Trnavský
  • Bratislavský
  • Trenčiansky
  • Banskobystrický
SGklima - Mapa pokrytia montážnych prác

Klimatizácia Trnava od profesionálov SGKlima

Kvalitatívne prvotriedne a cenovo výhodné riešenia klimatizácie priestorov domu, bytu, či kancelárie. Projekty, montáže, servis i čistenie klimatizačných jednotiek od spoľahlivého poskytovateľa SGKlima.

Klimatizácie Trnava sú tým správnym riešením aj pre Váš domov či kanceláriu

Našou silnou stránkou je nielen výber skutočne kvalitných produktov, ale aj náš tím profesionálov a odborníkov. Naši montéri a servisní technici sú vyškolení a skúsení v oblasti inštalácie a údržby klimatizačných systémov, čo zaručuje bezproblémovú prevádzku a maximálnu životnosť Vašej klimatizácie. Klimatizácia Trnava je tu, aby sme aj do Vášho mesta priniesli tie najlepšie komplexné riešenia spĺňajúce všetky nároky na komfort, tichý chod, úspornosť a zdravie celej rodiny. Odmenou pre nás sú výborné hodnotenia a spokojnosť našich klientov. Sme vďační za dôveru, ktorú nám už roky prejavujete, a preto naše služby stále zlepšujeme a chceme sa stať pre celý Trnavský kraj číslom jedna v oblasti zabezpečovania klimatizácie priestorov.

Klimatizácia Trnava - Špičkové produkty do domácností za výhodnú cenu - SGKlima

Klimatizácia Trnava – najlepšie klimatizačné jednotky pre Vaše leto i zimu

Zvažujete aj Vy kúpu svojej prvej klimatizácie, aby sa Vám v lete konečne ľahšie dýchalo? Staňte sa súčasťou našej stále sa rozrastajúcej rodiny spokojných klientov a využívajte expertízu a poradenstvo od skúsených odborníkov v oblasti klimatizačných jednotiek. Klimatizácia Trnava Váš spoľahlivý partner pre kvalitné riešenia za férové ceny a s vždy dokonalým prevedením celej realizácie. Pretože nainštalovať klimatizačnú jednotku sa dá viacerými spôsobmi. Ak si vyberiete dodávateľa, ktorý sa vyzná, prebehne celá montáž nielen rýchlo, ale zvolí sa aj to najlepšie vhodné a efektívne riešenie, vďaka ktorému bude funkčnosť celého systému zaručená. Ak hľadáte perfektnú  klimatizáciu pre Váš dom, kanceláriu alebo obchodné priestory, natrafili ste na toho správneho partnera pre Vaše aktuálne i budúce požiadavky.

Klimatizácia Trnava a pár inteligentných funkcií

Naša ponuka

Ako sa vypočíta cena celého projektu a ako rýchlo mi viete vypracovať cenovú ponuku na mieru?

Cena projektu sa vypočíta na základe množstva a typu produktov, zoznamu potrebných prác a materiálov pre inštaláciu. Zohľadňujeme všetky úkony, a preto je cenová ponuka od nás komplexná a neprekvapia Vás dodatočné náklady. Pre vypracovanie cenovej ponuky aj pre Váš byt či dom odporúčame kontaktovať nášho špecialistu alebo vyplniť kontaktný formulár a my sa s Vami obratom spojíme. Cenovú ponuku po absolvovaní konzultácie a obhliadky vypracujeme do 24hod.

Sú produkty a služby Vašej spoločnosti dostupné aj pre mesto Trnava?

Klimatizácia Trnava od spoločnosti SGKlima je dostupná vrátane úplnej ponuky služieb pre montáž, čistenie, údržbu a servis pre celý Trnavský kraj.

  • Trnava, Biely Kostol, Bíňovce, Bohdanovce nad Trnavou, Boleráz, Borová, Brestovany, Bučany, Buková, Cífer, Dechtice, Dlhá, Dobrá Voda, Dolná Krupá, Dolné Dubové, Dolné Lovčice, Dolné Orešany, Horná Krupá, Horné Dubové, Horné Orešany, Hrnčiarovce nad Parnou, Jaslovské Bohunice, Kátlovce, Košolná, Križovany nad Dudváhom, Lošonec, Majcichov, Malženice, Naháč, Opoj, Pavlice, Radošovce, Ružindol, Slovenská Nová Ves, Smolenice, Suchá nad Parnou, Šelpice, Špačince, Šúrovce, Trstín, Vlčkovce, Voderady, Zavar, Zeleneč, Zvončín

Zaujímate sa o klimatizáciu v Trnave?
Vyplňte náš formulár a my sa s Vami obratom spojíme.