Návrhy, montáže a servis od špecialistov v oblasti klimatizačných jednotiek. Pre byty, domy, školy, obchodné priestory a kancelárie.

Pôsobíme v krajoch:

  • Nitriansky
  • Trnavský
  • Bratislavský
  • Trenčiansky
  • Banskobystrický
SGklima - Mapa pokrytia montážnych prác

Klimatizácia Sereď

Značkové produkty tej najvyššej kvality od popredných výrobcov Samsung, Carrier a Gree. Inteligentné vlastnosti klimatizačných systémov pre domy, byty, či kancelárie. Spoločnosť SGKlima dodáva vždy poctivú prácu a kvalitu od prvého návrhu po montáž klimatizačnej jednotky. Klimatizácie od nás Vám zaručia spoľahlivosť riešenia a maximálnu spokojnosť za výhodné ceny.

Klimatizácia Sereď zabezpečí sviežosť domova a zdravší vzduch

Vitajte na sľubnom úvode Vašej cesty k perfektnému riešeniu pre Váš osobný klimatizačný systém. Klimatizácia Sereď prináša aj do Vášho mesta kvalitné riešenia pre klimatizačné jednotky do domov, bytov, kancelárií či obchodných priestorov. Sme spoľahlivým dodávateľom špičkových a komplexných klimatizačných riešení od renomovaných značiek akými sú Samsung, Carrier a Gree. Aj Vaše priestory vybavíme inovatívnymi technológiami s inteligentnými funkciami. Získajte odborné poradenstvo, návrh projektu Vám na mieru a kvalitné služby, vrátane komplexného zabezpečenia servisu a údržby klimatizačnej jednotky, od spoločnosti SGKlima. Spokojnosť zákazníka a tie najlepšie recenzie a odporúčania sú pre nás najväčším úspechom. Dôverujte nám a staňte sa naším ďalším spokojným klientom.

Klimatizácia Sereď - Špičkové produkty do domácností za výhodnú cenu - SGKlima

Klimatizácia Sereď aj pre Vaše maximálne pohodlie a komfort

Klimatizácia Sereď ponúka riešenia, ktoré so sebou prinášajú to najlepšie z výhod, aké Vaša osobná klimatizačná jednotka vie poskytnúť. Nejedná sa len o príjemne vychladený vzduch počas horúcich letných dní. Správne fungujúca a nastavená klimatizácie dokáže zo vzduchu odfiltrovať naozaj vysoké percente alergénov a zápachov, a tým prispieť k zdravšiemu prostrediu pre všetkých členov rodiny. Rovnako ako dokáže predchádzať kritickým situáciám s dehydratáciou či prehriatím organizmu. Naučte sa využívať všetky výhody, ktoré s novou klimatizáciou môžete získať, vrátane praktického diaľkového ovládania, ktoré vopred zabezpečí želanú teplotu a vlhkosť vzduchu ešte pred Vašim príchodom domov

Reguláciu vlhkosti ovzdušia oceňujú stovky našich klientov. Vďaka optimálne fungujúcej klimatizácii si zachováte dostatok energie na fungovanie aj počas tých najhorúcejších letných dní v komforte Vášho domov, či v kancelárii, kde na Vašej pohode pre potrebný výkon záleží. Z praxe od našich klientov vieme, že klimatizácie dokážu pomôcť aj pri zlepšení kvality spánku, či zmiernení prejavov chrápania. A pre prípady Vašej neprítomnosti v zimných mesiacoch Vám klimatizácia energeticky výhodne zabezpečí temperovanie nehnuteľnosti.

Klimatizácia Sereď prináša

Ako sa vypočíta cena celého projektu a ako rýchlo mi viete vypracovať cenovú ponuku na mieru?

Cena projektu sa vypočíta na základe množstva a typu produktov, zoznamu potrebných prác a materiálov pre inštaláciu. Zohľadňujeme všetky úkony, a preto je cenová ponuka od nás komplexná a neprekvapia Vás dodatočné náklady. Pre vypracovanie cenovej ponuky aj pre Váš byt či dom odporúčame kontaktovať nášho špecialistu alebo vyplniť kontaktný formulár a my sa s Vami obratom spojíme. Cenovú ponuku po absolvovaní konzultácie a obhliadky vypracujeme do 24hod.

Sú produkty a služby Vašej spoločnosti dostupné aj v okolitých obciach Serede?

Klimatizácia Sereď realizovaná dodávateľom SGKlima je dostupná vrátane projektovania, montáže, servisu, údržby a čistenia nielen pre mesto Sereď, ale i pre všetky okolité obce.

Zaujímate sa o klimatizáciu v Seredi?
Vyplňte náš formulár a my sa s Vami obratom spojíme.